ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy

Coś dla zakochanych…

Jeśli juz się zakochałeś/aś i jeśli już poważnie myślicie o wspólnej drodze, to mamy dla Was zaproszenie na Warsztaty dla Zakochanych i Narzeczonych. Spotkania skierowane są do par, które chcą budować swoją relację na mocnych fundamentach.

Tematy mają inspirować, a spotkania stworzyć okazję i możliwość do rozwoju związku. Z wykładów często nie wiele się pamięta, inaczej jest z ćwiczeniami w których się uczestniczyło. Dlatego najbardziej wartościowe jest to, co pary wypracują same. Dajemy możliwość podejmowania ważnych tematów przy własnym stoliku w przyjaznej i miłej atmosferze.

Kurs na Miłość dla Zakochanych i Narzeczonych to cykl trzynastu, cotygodniowych spotkań, które trwają trzy godziny. Prowadzącymi są małżeństwa mające doświadczenie w zajęciach warsztatowych. Tematy spotkań są bardzo interesujące , poruszają takie zagadnienia jak komunikacja, rozwiązywanie konfliktów, seks czy relacja z teściami.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 15 października, o godzinie 17 w sali „ Kursu na Miłość ”, która mieści się w budynku za naszm klasztorem, na końcu paringu (przy ulicy Narutowicza 37).

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.kursnamilosc.pl . Tam znajduje się szczegółowy harmonogram spotkań i formularz zgłoszeniowy.

Serdecznie zapraszamy w imieniu swoim i Fundacji Kurs na Miłość.