OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI Niedziela Wielkanocna

1. W kalendarzu liturgicznym wspominamy:

– w poniedziałek święto poświęcenia Bazyliki św. Franciszka z Asyżu. Na Mszy św. wieczornej nowenna do św. o. Pio;

– we wtorek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych;

– w czwartek wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera;

– w piątek rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. o godz. 19:30 zapraszamy do wspólnego uwielbienia Boga na „Czas Łaski”;

– w przyszła niedzielę wypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2. Dzisiaj po każdej Mszy św. przed naszym kościołem młodzież z Oazy będzie kwestować na rzecz rekolekcji wakacyjnych. Zachęcamy do wsparcia tego dobrego dzieła przez modlitwę i dobrowolną ofiarę pieniężną.

3. Pragniemy poinformować, że na złożoną do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego prośbę o dotację na dokończenie remontu elewacji klasztoru na rok 2022 otrzymaliśmy odpowiedź negatywną. Na złożoną prośbę  o ponowne rozpatrzenie wniosku na dotację w drugim, majowym naborze, również otrzymaliśmy odpowiedz odmowną.

4. Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Norwida w Białej Podlaskiej ogłasza nabór do klas pierwszych na rok 2022/23. Szczegóły na plakacie i stoliku z prasą.

5. 29 maja o godz.19:00 koncertem w parafii bł. Honorata Koźmińskiego rozpocznie się 3 Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej organizowany przez Prezydenta Miasta Michała Litwiniuka i Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego. Koncert w naszym kościele 26 czerwca o godz. 19:30. Szczegóły na banerze przy ulicy i plakacie.

6. Dziękujemy za wszelkie dobro jakim otaczanie ten Kościół i nas. Niech Bóg Wam błogosławi.

Skip to content