OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Świętej Trójcy

1. W poniedziałek 13 czerwca wypada odpustowa Uroczystość św. Antoniego z Padwy, patrona naszej świątyni i skutecznego orędownika przed Bogiem w wielu naszych sprawach. Dodatkowe Msze św. o godz. 11:00 i 16:30. Sumę odpustową o godz. 11:00 poprowadzi ks. Dziekan Marian  Daniluk, a po niej procesja Eucharystyczna. Tego dnia swojego patrona czczą o. Biskup Pacyfik Antoni Dydycz, biskup senior diecezji Drohiczyńskiej oraz o. Antoni Kawka- na Mszę św. w jego intencji zapraszamy o godz. 18.30. Polecamy solenizantów Bogu, prosząc o potrzebne dla nich łaski na dalsze dni posługi kapłańskiej.

 2. W czwartek 16 czerwca wypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Po Mszy św. o godz. 10:00 przejdziemy procesjonalnie na Pl. Wolności, aby wraz z parafią Narodzenia NMP i parafią św. Anny w procesji Eucharystycznej dać publiczny wyraz naszej wiary w rzeczywistą obecność Jezusa Chrystusa pod postacią chleba, którą On sam wybrał, aby pozostać z nami.

– Także 16 czerwca organizatorzy Koncertu Uwielbienia „Biała dla Jezusa” zapraszają na godzinę 18:30 do Amfiteatru w Białej Podlaskiej na wspólną modlitwę. Szczegóły na plakacie.

 W kalendarzu liturgicznym

– we wtorek wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika;

– w piątek wspomnienie św. brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

3. Za wszelkie dobro jakie czynicie, którego i my doświadczamy, niech wynagrodzi Wam Pan Jezus, św. nasz ojciec Franciszek i św. Antoni Padewski.

Skip to content