OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   XVIII Niedziela Zwykła

  1. W poniedziałek rozpoczyna się miesiąc sierpień. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie z okazji ważnych dla nas rocznic, prośmy także o trzeźwość dla naszego narodu. Tego dnia z parafii Wniebowzięcia NMP na Woli, po Mszy godz. 6:00 wyruszy do Częstochowy 42 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.  Polecamy ich opiece Matki Bożej i Męczenników z Pratulina. Niech będzie to błogosławiony czas dla nas wszystkich.
  • Prezydent Białej Podlaskiej, Michał Litwiniuk zaprasza wszystkich mieszkańców w poniedziałek, 1 sierpnia o godz. 17:00 na uroczystości z okazji 78 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Początek obchodów przed Miejscem Straceń na Pl. Wolności.   
  • We wtorek 2.VIII wypada święto Patronki naszego Kościoła, Matki Bożej Anielskiej. Msze św. o godz. 6.30; 7.15; 9.00; 11.00 suma odpustowa; 16.30 i 18.30. W tym dniu możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Na Mszy św. o godz. 11:00 o. Antoni Kawka będzie świętował 60 rocznicę życia zakonnego, kazanie wygłosi o. Henryk Cieniuch. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Jubilata.
  • W tym tygodniu wypadają dni Odnowy Duchowej.

– W liturgii obchodzimy: 

–  w czwartek wspomnienie św. Jana Marię Vianey`a. Jerycho Różańcowe rozpocznie się po Mszy św. o godz. 9:00;

–  z racji pierwszego piątku miesiąca, dodatkowa Msza o godz. 16:30;

– w sobotę święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. jak w dzień powszedni. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi po Mszy św. o godz. 9:00.

– w sierpniu w każdą niedzielę dodatkowa Msza św. o godz. 20:00.

5. Życzymy Bożej opieki na czas wypoczynku i  pracy. Niech Bóg Wam błogosławi za dobro jakie czynicie.

Skip to content