OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III  Niedziela Wielkiego Postu

1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w piątek o godz. 9:30, 15:30 i 17:30, „Harcerska Droga Krzyżowa”,  dodatkowa Msza św. o godz. 16:30, oraz Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 15:30.

2. W piątek (17 marca) ulicami miasta jak co roku przejdzie Nocna Droga Krzyżowa. Rozpocznie się po mszy św. o godz. 18:00 w Parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Idziemy indywidualnie lub w małych grupach. Uczestnicy przy wyjściu otrzymają mapkę z trasą (taka sama jak w ubiegłym roku) oraz rozważania. Zakończenie w kościele św. Antoniego.

3. W kościele Wniebowzięcia NMP ul. Długa 1, w sobotę 18 marca o godz. 18:00 będzie odprawiona Msza św. z modlitwą o uzdrowienie. Szczegóły na plakacie.

4. Ks. Andrzej Ciok, proboszcz nowopowstającej w Białej Podlaskiej parafii pw. bł. Stefana Wyszyńskiego znajdującej się przy ul. Wereszki 23 zaprasza na poświęcenie kaplicy, którego dokona J.E. ks. Bp Kazimierz Gurda dnia 19 marca o godz. 12:00. Szczegóły na plakacie.

5. W zakrystii są do nabycia „Baranki Wielkanocne” oraz Świece Caritasu diecezji siedleckiej, jako forma jałmużny wielkopostnej. Jeśli ktoś chciałby złożyć ofiarę na kwiaty do „Grobu Pańskiego” można to uczynić do skarbonek przy ołtarzach bocznych lub w zakrystii.

6. Niech Bóg Wam błogosławi za Waszą dobroć serca i troskę o drugiego człowieka i tę świątynię. Niech poprowadzi nas swoją łaską przez te święte dni.

Skip to content