OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XII Niedziela Zwykła

1. Trwa jeszcze miesiąc czerwiec poświęcony czci Najświętszego Serca  Jezusowego. Zapraszamy na nabożeństwa o godz. 18:00.

W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

– w środę wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika

– w czwartek Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca zbierana tego dnia przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

– 1 lipca wypada pierwsza sobota miesiąca, nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP po Mszy św. o godz. 9:00.

2. Dziś, w niedzielę, w naszym kościele o godz. 19.30 zapraszamy na koncert organowy, w ramach IV Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej. Szczegóły na plakacie.

3. Pragniemy poinformować, że nasz współbrat o. Tomasz Mędrek, decyzją naszego prowincjała z dniem 27 czerwca został oddelegowany do klasztoru lubelskiego, gdzie obejmie funkcję kapelana Szpitala Wojewódzkiego przy ul. Kraśnickiej. Dziękujemy za jego posługę sakramentalną, we wspólnocie Odnowy w Duchu Świętym, Grupy Modlitwy o. Pio, prowadzenie młodszych ministrantów. Zapraszamy na Mszę św. w jego intencji w poniedziałek o godz. 18:30.

4. W miesiącach wakacyjnych, w lipcu i sierpniu, w niedzielę dodatkowa Msza św. o godz. 20:00.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, wyłożona jest na stoliku na końcu kościoła.

6. Dziękujemy za wszelkie dobro jakim otaczacie ten Kościół i klasztor, niech Bóg wynagrodzi Wam swoim błogosławieństwem. Niech Boża opieka towarzyszy tym, którzy wyjeżdżają  na wypoczynek, a tym którzy pracują niech Pan przymnoży sił.

Skip to content