OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   XVII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj po Mszach św. jest możliwość przekazania intencji modlitewnych, w których pielgrzymi będą modlić się każdego dnia pielgrzymki i na Jasnej Górze.
  • We wtorek, rozpoczyna się miesiąc sierpień. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie z okazji ważnych dla nas rocznic, prośmy także o trzeźwość dla naszego narodu.
  • Tego dnia,1.VIII, z parafii Wniebowzięcia NMP na Woli, po Mszy o godz. 6:00 wyruszy do Częstochowy 43 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy oraz przyjmowanie bagaży na tegoroczną pielgrzymkę, do grupy 9B będą  w dniu 31 lipca. Polecamy ich opiece Matki Bożej i Męczenników z Pratulina. Niech będzie to błogosławiony czas dla nas wszystkich.
  • Prezydent Białej Podlaskiej, zaprasza wszystkich mieszkańców miasta, 1 sierpnia o godz. 17:00 na Pl. Wolności, przed „Miejscem Straceń” na uroczystości z okazji 79 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego..   
  • W środę, 2.VIII wypada święto Patronki naszego Kościoła, Matki Bożej Anielskiej. Msze św. tego dnia o godz. 6.30; 7.15; 9.00; o godz. 11.00 Uroczysta Suma odpustowa; 16.30 i 18.30. W tym dniu możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  • W tym tygodniu wypadają dni Odnowy Duchowej.

W liturgii obchodzimy:

– w poniedziałek wspomnienie św. Ignacego Loyoli;

– we wtorek wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego 

 – w czwartek Jerycho Różańcowe rozpocznie się po Mszy św. o godz. 9:00;

 – w piątek wspomnienie św. Jana Marii Vianeya. Z racji pierwszego piątku miesiąca, dodatkowa Msza o godz. 16:30;

 – w sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi po Mszy św. o godz. 9:00.

– w przyszłą niedzielę wypada święto Przemienienia Pańskiego.

7. Życzymy Bożej opieki na czas wypoczynku i  pracy. Niech Bóg Wam błogosławi za dobro jakie czynicie.

Skip to content