OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXX Niedziela Uroczystość Poświęcenia Kościoła

1. W listopadzie szczególną modlitwą otaczamy naszych zmarłych. Kartki wypominkowe  są wyłożone na stoliku z prasą. Po czytelnym wpisaniu, prosimy o przyniesienie ich do zakrystii. W naszym Kościele będziemy polecać zmarłych przez cały listopad na Różańcu o godz. 17.50 i we Mszy św. o godz. 18.30.

2. W środę, 1 listopada wpada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele wg porządku niedzielnego. Msza św. na cmentarzu przy ulicy Janowskiej o godz. 12.00, na cmentarzu komunalnym o godz. 11:00. Przez cały miesiąc listopad możemy uzyskać pod zwykłymi warunkami odpust za nawiedzenie cmentarza i modlitwę w intencji zmarłych.

3. W czwartek obchodzimy wspomnienie wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze w kościele jak w dzień powszedni.  Msze św. na cmentarzu parafialnym o godz. 12.00 i 17.00, oraz na cmentarzu komunalnym o godz. 17.00.

4.  W tym tygodniu wypadają dni odnowy duchowej 1 czwartek miesiąca, Jerycho Różańcowe rozpocznie się po Mszy św. o godz. 9:00; w 1 piątek dodatkowa Msza św. o 16:30; w 1 sobotę nabożeństwo wynagradzające  Sercu NMP po Mszy św. o godz.9:00.

W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

– w piątek wspomnienie wszystkich zmarłych Zakonu Serafickiego;

– w sobotę 4.XI św. Karola Boromeusza, biskupa. Tego dnia swojego patrona     czci br. Karol Palus, zapraszamy na imieninową Mszę św. o godz. 18:30.

5. Serdecznie dziękujemy za Waszą wrażliwość i serce jakie temu kościołowi okazujecie. Niech Bóg Wam błogosławi.

Skip to content