OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE     I Niedziela Adwentu

1. Zapraszamy na adwentowe nabożeństwa: w dni powszednie  godzinki o NMP o godz. 8.40 i Msze św. Roratnie o godz. 9:00.

2. W zakrystii można się zaopatrzyć w poświęcony opłatek i świece wigilijne caritas Diecezji Siedleckiej.

W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym:

– w środę wspomnienie św. Mikołaja, biskupa;

– w czwartek wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła;

– w piątek, 8.XII Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek Mszy św. jak w dzień powszedni, dodatkowa Msza św. o godz. 11.00 oraz16:30. Z racji 800-lecia zatwierdzenia reguły św. Franciszka Stolica Apostolska udzieliła Odpustu Zupełnego pod zwykłymi warunkami za nawiedzenie Franciszkańskiej Świątyni w dniach od 8.XII do 2.II.
O godz. 12.00 wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu – „GODZINA ŁASKI  DLA ŚWIATA”. Matka Boża obiecała, że będzie to czas udzielania szczególnych łask, czas nawrócenia  i powrotu do wiary głębokiej i prawdziwej. Zapraszamy na to nabożeństwo.

3. Parafia św. Anny zaprasza na „Wieczór z Maryją”, spotkania skierowane są do osób zawierzonych w Niewolę Matce Bożej, oraz osób pragnących pogłębić relację z Maryją i Jezusem. Najbliższe spotkanie odbędzie się 6.XII o godz. 17:30. Szczegóły na plakacie. Informacje o Rekolekcjach Akademickich wywieszone są na tablicy ogłoszeń.

2. Prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk oraz Bialskie Wodociągi zapraszają do wzięcia udziału w akcji „Przedświąteczne porządki”. Będą zbierane elektroodpady, nieużyteczne, niepotrzebne urządzenia elektryczne i elektroniczne na prąd lub baterie. Jeśli jest brak możliwości osobistego dostarczenia możliwy jest kontakt telefoniczny w celu odebrania. Nr telefonów i miejsca usytuowania kontenerów na plakacie na tablicy ogłoszeń.

5. Za wszelkie dobro, które czynicie niech Bóg wynagrodzi Wam swoim błogosławieństwem.

Skip to content