OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Wigilia Uroczystość Narodzenia Pańskiego

  1. W poniedziałek, w Uroczystość Narodzenia Pańskiego, 25.XII nie ma Mszy św. o godz. 7:00. Pierwsza Msza o godz.8.30 i dalej porządek niedzielny.                                                                                                                   W drugi dzień świąt 26.XII będziemy obchodzić święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Porządek Mszy św. niedzielny.   W tym dniu w szczególny sposób pamiętamy KUL i o katolickich uczelniach.

2. W tym tygodniu obchodzimy w liturgii:

     – w środę święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty;

     – w czwartek, 28.XII święto Świętych Młodzianków. Polecamy Bogu w tym dniu w szczególny sposób nienarodzone dzieci, którym niedane było przyjść na świat, ich rodziców, oraz tych którzy obecnie zmagają się z pojęciem decyzji.

     – w piątek, 29.XII zapraszamy na Bożonarodzeniowy Czas Łaski: Mszę św. i wspólne kolędowanie.

    – w przyszła niedzielę obchodzimy święto Świętej Rodziny – Jezusa, Mari i Józefa. Tego dnia wypada koniec kalendarzowego roku. Chcemy przeżyć w duchu dziękczynienia i przebłagania za grzechy. Zapraszamy na nabożeństwo o godz. 18.00 i Mszę św. o godz. 18:30 na zakończenie starego roku. Mszy św. o północy nie będzie.

3. W przyszły poniedziałek, 1 stycznia, Uroczystością Świętej Bożej Rodzicielki Maryi rozpoczniemy Nowy 2024 Rok. Jest to także 57 Światowy Dzień Modlitwy o Pokój, który tym razem nabiera szczególnego znaczenia.

4. Za wszelkie dobro jakiego od Was doświadczyliśmy, ten Kościół  i my,  w mijającym   roku serdecznie dziękujemy, zapewniamy o naszej codziennej modlitwie w waszych intencjach i życzymy Bożego błogosławieństwa w Nowym Roku.

Skip to content