OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa

1.W poniedziałek w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki rozpoczynamy Nowy Rok kalendarzowy. Prosimy Boga o błogosławieństwo dla nas, naszych rodzin, naszego miasta i całej Ojczyzny. W Kościele obchodzimy 57 Światowy Dzień Pokoju. Świadomi wojen toczących się na ziemi, z pokorą i ufnością prosimy o Boże Miłosierdzie. Msze św. wg. porządku niedzielnego.

2. W sobotę, 6 stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze    św. wg porządku niedzielnego. Po Mszy św. możemy zabrać ze sobą poświęcone kadzidło oraz kredę do oznaczenia drzwi naszych domów. Ofiary złożone na tacę tego dnia będą przeznaczone na wsparcie misyjnej działalności naszego Zakonu.

3. W tym tygodniu w liturgii : we wtorek wypada wspomnienie świętych. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła. We wtorek zapraszamy również  na nowennę do św. Antoniego i Mszę  św. wieczorną w podanych intencjach. W środę wypada wspomnienie  Najświętszego Imienia Jezus, w którym jest nasze Zbawienie i nasza Nadzieja.

4. W tym tygodniu wypadają dni odnowy duchowej. W 1 czwartek Jerycho Różańcowe rozpocznie się po Mszy św. o godz. 9:00. W 1 piątek dodatkowa Msza św. o godz.16:30

5. W przyszłą niedzielę, świętem Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny obchód świąt Narodzenia Pańskiego.

6. Za wszelkie dobro jakiego od Was doświadczyliśmy  w mijającym   roku serdecznie dziękujemy, zapewniamy o naszej codziennej modlitwie w waszych intencjach i życzymy Bożego błogosławieństwa w Nowym 2024 Roku. Niech Bóg wynagradza Was wszelkimi potrzebnymi łaskami, za dary, które, jak Trzej Królowie- Mędrcy, z potrzeby serca niesiecie innym ludziom.

Skip to content