OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II Niedziela Zwykła

1. Od czwartku rozpoczynamy w Kościele „Tydzień modlitw o jedność chrześcijan”. Trwać będzie do święta nawrócenia św. Pawła Apostoła, 25.01.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

– we wtorek św. Berarda i Towarzyszy, pierwszych męczenników franciszkańskich. Na Mszy św. wieczornej nowenna do św. Antoniego z Padwy;

– w środę wspomnienie św. Antoniego, opata;

– w piątek św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa;

3. W tym tygodniu swojego patrona czci, znany wam dobrze od wielu lat, o. Henryk Łyczewski. Na Mszę św. w intencji Solenizanta zapraszamy w piątek, 19 stycznia o godz. 18:30. W sobotę  swojego patrona, św. Sebastiana męczennika, będzie czcił o. Sebastian Marcinkowski. Msza św. w jego intencji o godz. 18:30.

4. W parafii Wniebowzięcia NMP w Białej Podlaskiej w dniach 19-21 stycznia będzie miał miejsce Kurs Ewangelizacyjny, który poprowadzi Jacek Piotrowicz. Szczegóły na plakacie. Kino Merkury zaprasza na film „Powstaniec 1863” poświęcony postaci ks. Stanisława Brzóski. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

5. Za wszelkie dobro jakie czynicie oraz za troskę jaką otaczacie tę świątynie i nas, niech wynagrodzi Wam Bóg swoim błogosławieństwem.

Skip to content