OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Jutro drugi dzień świąt wielkanocnych – porządek Mszy św. niedzielny. W szczególny sposób tego dnia polecamy w modlitwie i wspieramy ofiarami na tacę uczelnie katolickie, w tym Katolicki Uniwersytet Lubelski. Oktawa Wielkiej Nocy przedłuża naszą radość ze zmartwychwstania. Każdy dzień w oktawie jest w randze uroczystości, zatem w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Z nadzieją modlimy się o pokój na świecie.

2. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Przygotowujemy się do tej uroczystości przez nowennę. Modlitwy nowennowe odmawiane będą po Mszy św. o godz. 9:00 i 18:30. Tego dnia wypada odpust w parafii Chrystusa Miłosiernego w Białej Podlaskiej. Na uroczystej sumie o godz. 12:30 pod przewodnictwem biskupa siedleckiego Kazimierza Gurdy parafia zostanie ogłoszona Diecezjalnym Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Szczegóły na plakacie.

3. Za wszelkie dobro niech wynagrodzi Pan Jezus i św. nasz Ojciec Franciszek. Życzymy Bożego błogosławieństwa na świętowanie dnia Zmartwychwstania Chrystusa.

Skip to content