OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Najświętszej Trójcy

1. W czwartek, 30 maja wypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Po Mszy św. o godz. 10:00 przejdziemy procesjonalnie na Pl. Wolności, aby wraz z parafią Narodzenia NMP i parafią św. Anny w procesji Eucharystycznej dać publiczny wyraz naszej wiary w rzeczywistą obecność Jezusa Chrystusa pod postacią chleba, którą On sam wybrał, aby pozostać z nami. Bezpośrednio po procesji, po odprowadzeniu Najświętszego Sakramentu do naszego kościoła, będzie odprawiona Msza św. bez kazania.

2. Także 8 czerwca organizatorzy Koncertu Uwielbienia „Biała dla Jezusa” zapraszają na godzinę 19:00 do Amfiteatru w Białej Podlaskiej na wspólną modlitwę oraz koncert uwielbienia. Wstęp wolny. Szczegóły na plakacie.

3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Wyłożona jest na stoliku przy ołtarzu św. Józefa.

4. W tym tygodniu w liturgii:

– w środę wspomnienie św. Urszuli Leduchowskiej;

– w piątek święto Nawiedzenia NMP; odczytać dekret Biskupa Siedleckiego o dyspensie.

– w sobotę wspomnienie św. Justyna męczennika. Tego dnia rozpoczyna się miesiąc czerwiec poświęcony czci Najświętszego Serca Jezusowego. Nabożeństwa o godz. 18:00. Z racji 1 soboty miesiąca nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi po Mszy o godz. 9:00.

5. Za wszelkie dobro jakie czynicie, którego i my doświadczamy, niech wynagrodzi Wam Pan Jezus i św. nasz ojciec Franciszek.

Skip to content