Przeżywamy czas Wielkiego Postu, niech to będzie dla nas czas modlitwy i pokuty. Zapraszamy do wspólnej modlitwy do rozważania Męki Pańskiej w piątek. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w naszym kościele po Mszy Św. o godzinie 9:00, po południu o 15:30 a po Drodze Krzyżowej Msza Św. i o godzinie 17:30 prowadzona przez harcerki. Na gorzkie żale zapraszamy w niedziele po Mszy Św. o godzinie 15:30.
Rekolekcje Wielkopostne w naszym Kościele rozpoczną się w Niedzielę Palmową i będą trwały do Wielkiej Środy.
Rekolekcje dla Młodzieży z liceum im. Emilii Plater w naszym kościele odbędą się od poniedziałku 17marca do środy 19marca w godzinach od 10:00 do 12:00, w związku z tym adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się po godzenie 12.
W środę 19 marca będziemy obchodzić uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Zachęcamy tego dnia do udziału we Mszy Św.
Zachęcamy do lektury prasy katolickiej oraz dziękujemy Wam kochani za wszelkie dobro, za każdą ofiarę, za wsparcie materialne na kościół i klasztor. Niech Duch Święty umacnia Was wszystkich w podejmowaniu nawrócenia i niech przemienia Wasze serca do większej wiary, ufności i miłości wzajemnej. Życzymy Wam dużo zdrowia i sił na ten nowy, wiosenny tydzień.