Kurs na Miłość

Informacje

„Kurs na Miłość” to cykl spotkań warsztatowo-konferencyjnych prowadzonych przez małżonków wraz z kapłanem. Zajęcia są prowadzone metodą warsztatową jako formą pracy indywidualnej i w parze oraz małej grupie. Jako prowadzący jesteśmy przekonani, że metoda warsztatowa przez fakt osobistego zaangażowania w omawiane treści w większym stopniu pozwala na konfrontację własnych oczekiwań z usłyszanymi treściami i oczekiwaniami drugiej strony.

„Kurs na Miłość” to program wspólnego odkrywania siebie samego, swoich zalet, cech charakteru i temperamentu jako tworzywa w budowaniu miłości do ukochanej osoby. To warsztaty odbudowywania utraconych może wcześniej sił aby kochać i rozumieć drugą osobę. Z tego powodu „Kurs na Miłość” to projekt przeznaczony zarówno dla par dopiero poznających się, narzeczonych przygotowujących się do zawarcia związku małżeńskiego jak i dla małżonków z mniejszym lub większym stażem małżeńskim.

Zapraszamy Cię do wzięcia kursu na Miłość!

Miłość przez duże „M” to dla nas Bóg, który jest Miłością. Dlatego „Kurs na Miłość” to uczenie się miłości, która odnajduje się w Miłości jaką jest Bóg. On jest dla nas kryterium prawdziwości miłości między osobami żyjącymi ze sobą. Z tego powodu treści podejmowane w ramach spotkań odwołują się do katolickiej koncepcji małżeństwa i rodziny.

W zajęciach można uczestniczyć tylko parami. Trzeba mieć ukończone 18 lat życia.

W ramach kursu istnieje możliwość indywidualnych konsultacji z kapłanem i parą małżeńską.

Skip to content