Ogłoszenia duszpasterskie
ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
11 Sie 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, XIX Niedziela Zwykła

 

1. Nasi pielgrzymi docierają do Częstochowy. Niedługo zobaczą już wieże Jasnej Góry, a wczesnym rankiem staną przed obliczem Matki Bożej niosąc także nasze intencje. Droga była bardzo trudna, także ze względu na pogodę, ale mamy nadzieję, że wrócą umocnieni i z ogromem przeżyć duchowych.

2. Tym, którzy nie mogli pójść na pielgrzymkę na Jasną Górę polecamy Golgotę Młodych, w Serpelicach, w dniach 23-27 sierpnia. Więcej na stronie golgotamlodych.pl.

Czytaj więcej

04 Sie 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVIII Niedziela Zwykła

1. Łączymy się duchowo z pielgrzymami zdążającymi na Jasną Górę i polecamy ich w modlitwie! Katolickie Radio Podlasie relacjonuje dla nas wydarzenia z trasy pielgrzymki. Ramówka audycji wywieszona jest na tablicy ogłoszeń przy furcie.

2. „Źródło, zapragnij” – to hasło przewodnie Golgoty Młodych, ogólnopolskiego spotkania młodzieży, organizowanego przez nasz zakon w Serpelicach. Zachęcamy młodzież do spędzenia w taki sposób końcówki swych wakacji, podejmując konkretne duchowe zmaganie o swoje życie wieczne. Dolna granica wieku to ukończone gimnazjum. Spotkanie potrwa od 23 do 27 sierpnia. Więcej na stronie golgotamlodych.pl.

Czytaj więcej

28 Lip 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, XVII Niedziela zwykła

 

1. 1 sierpnia wyrusza 38 Piesza Pielgrzymka Podlaska na Jasną Górę pod hasłem „Obdarowani Duchem Świętym”. Zapisy do Kapucyńskiej Grupy 10 Brązowej będą 30 i 31 lipca w godz. 18:00 – 20:00 przed Kościołem. Szczegóły na plakatach.

2. Przypominamy o możliwości skorzystania z transportu powrotnego z przystanku pątników w Drelowie. Zapisy na konkretne godziny odjazdu autobusów w dzisiejszą niedzielę w zakrystii po Mszach Świętych.

Czytaj więcej

21 Lip 2018

Ogłoszenia duszpasterskie 16 Niedziela zwykła

1. 16 lipca do naszej wspólnoty dołączył nowy współbrat o. Jan Fibek, wieloletni misjonarz na Białorusi. Życzymy mu Bożego Błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Anielskiej i św. Antoniego na czas posługi w naszym kościele i wspólnocie klasztornej.

2. 1 sierpnia wyrusza 38 Piesza Pielgrzymka Podlaska na Jasną Górę pod hasłem „Obdarowani Duchem Świętym”. Zapisy do Kapucyńskiej Grupy  Brązowej 10B będą się odbywały 30 i 31 lipca w godz. 18:00 – 20:00 przed Kościołem.  Szczegóły na plakatach. Czytaj więcej

20 Lip 2018

Golgota Młodych 2018

ŹRÓDŁO
23 – 27 SIERPNIA 2018

Eucharystia jest streszczeniem i podsumowaniem całej naszej wiary

Źródło to początek, przyczyna.

Źródło, które chcemy odkrywać na tegorocznej Golgocie Młodych, wypływa ku życiu wiecznemu. Tym Źródłem jest Eucharystia, którą Chrystus pozostawił Kościołowi jako największą Tajemnicę Jego Miłości.

Czytaj więcej

20 Lip 2018

Golgota Młodych

ŹRÓDŁO
23 – 27 SIERPNIA 2018

Eucharystia jest streszczeniem i podsumowaniem całej naszej wiary

Źródło to początek, przyczyna.

Źródło, które chcemy odkrywać na tegorocznej Golgocie Młodych, wypływa ku życiu wiecznemu. Tym Źródłem jest Eucharystia, którą Chrystus pozostawił Kościołowi jako największą Tajemnicę Jego Miłości.

Czytaj więcej

08 Lip 2018

Ogłoszenia duszpasterskie
14. Niedziela zwykła

Do wspólnoty Klasztoru w Białej Podlaskiej w tym tygodniu przybyli br. Bogdan Augustyniak, który decyzją Ministra Prowincjalnego objął funkcję gwardiana i br. Stanisław Filipek wieloletni misjonarz w Gwatemali.

W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym:
– we wtorek święto św. Weroniki Giuliani, dziewicy. Czytaj więcej

01 Lip 2018

13. Niedziela zwykła

1. Od dzisiaj jest dodatkowa Msza św. niedzielna o 20, – w okresie wakacyjnym.

2. Bezpłatne badania i kwalifikacja do endoprotezy stawu biodrowego i kolanowego organizuje Szpital bialski w przyszłą niedzielę. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.

3. Trwa peregrynacja relikwii Krzyża Świętego w sanktuarium w Kodniu. Jutro odpust ku czci Matki Bożej Kodeńskiej Czytaj więcej

24 Cze 2018

12. Niedziela zwykła

1. Rozpoczęły się wakacje. Dzieciom, młodzieży ale i nauczycielom życzymy dobrego odpoczynku. Zapraszamy na sierpniową pielgrzymkę na Jasną Górę, a także polecamy spotkanie młodych w Serpelicach – Golgota Młodych – 23/27 sierpnia.

2. W lipcu i sierpniu w naszym kościele w niedziele będzie dodatkowa Msza św. o 20. Czytaj więcej

17 Cze 2018

11. Niedziela zwykła

1. Kochajmy Pana bo Serce jego pragnie serca naszego: zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe – codziennie o 18.

2. Dzisiaj ulicami Białej przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Zachęcamy do włączenia się
w ten orszak – kto może: o 12.30 wyjście z parafii na Woli, zakończenie na pl. Wolności. Czytaj więcej