ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
09 Paź 2010

10 października – XXVIII Niedziela zwykła

1. Z okazji Dnia Papieskiego zachęcamy do wsparcia cennej inicjatywy „Dzieło Nowego Tysiąclecia” polegającej na programie stypendialnym dla zdolnych i ubogich… uczniów z małych miejscowości i terenów wiejskich. Po Mszy św. przed kościołem będzie można do puszek złożyć dobrowolną ofiarę na ten cel. Serdecznie dziękujemy za każdą złotówkę.

2. Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy we wtorek, 12 października na Mszę św. z nieszporami o godz. 18.30. Po Mszy św. zostanie odmówiony Różaniec. Natomiast w środę, 13 października Mszę św. o godz. 9.00 poprzedzi śpiew Godzinek do NMP. Serdecznie zapraszamy.

3. 13 października przypada wspomnienie liturgiczne bł. Honorata Koźmińskiego, kapucyna pochodzącego z naszego miasta. Z tej racji 17 pażdziernika, za tydzień w niedzielę, swój odpust przeżywa parafia przy ul. Terebelskiej. Suma odpustowa o godz. 13.00.

4. Trwają zapisy do Niepublicznego Przedszkola Katolickiego „Anioł Stróż” w Białej Podlaskiej przy ul. Janowskiej 55. Przedszkole rozpoczyna działalność od stycznia 2011 r. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

5. Trwają zapisy na spotkania w ramach Kursu na Miłość skierowane do zakochanych, par „chodzących ze sobą” oraz narzeczonych chcących wspólnego odkrywania siebie, swoich zalet, cech charakteru i temperamentu, a także poznania zamysłu Boga wobec małżeństwa. Kurs na Miłość to cykl spotkań warsztatowo-konferencyjnych prowadzonych przez małżonków wraz z kapłanem. Zajęcia są prowadzone metodą warsztatową jako formą pracy indywidualnej, w parze oraz małej grupie. Kurs na Miłość jest inicjatywą skierowaną także dla małżonków pragnących odnowić i pogłębić swoją więź małżeńską. Zapisy i wszystkie szczegóły dostępne są na stronie internetowej www.kursnamilosc.pl


Brak komentarzy do “10 października – XXVIII Niedziela zwykła”

Pozostaw komentarz