ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
24 Wrz 2017

25. Niedziela zwykła

1. 100 lat temu w Fatimie Matka Boża powiedziała: „Widzieliście piekło, do którego idą dusze biednych grzeszników. Bóg chce je uratować . Bóg chce rozpowszechnić na świecie nabożeństwo do mego Niepokalanego Serca.” 7 października, w pierwszą sobotę miesiąca, wzdłuż granic Polski stanie łańcuch ludzi odmawiających różaniec w intencji Polski i całego świata. Zapraszamy do wspólnego wyjazdu z naszego kościoła do Terespola. Wyjazd o 10 powrót ok 16. Trzeba się szybko decydować – zapisy w zakrystii.

2. Narzeczonych i zakochanych zapraszamy na warsztaty przygotowujące do sakramentu małżeństwa. Więcej na kursnamilosc.pl.

3. Pamiętamy, jak Jezus wskrzesił młodzieńca z Naim, mimo, że nawet nikt go o to nie prosił! To wydarzenie będzie tematem pierwszego po wakacjach Czasu Łaski, z modlitwą o uzdrowienie: w piątek o 19.30.

4. Prezydent Miasta zachęca do udziału w dniach Patrona Białej Podlaskiej. Msza św. w parafii przy ul. Pokoju w piątek o godz. 10.30; koncert Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego i ogłoszenie wyników Budżetu Obywatelskiego w hali AWF w niedzielę o 18.

5. W przyszłą niedzielę także – przypominamy panom – pielgrzymka mężczyzn do Pratulina.

6. W parafii św. Michała za tydzień wmurowanie kamienia węgielnego o 15; a o 18 Msza św. w intencji bialskich elektryków, energetyków i elektroników.

W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym:
• w poniedziałek Wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa;
• w środę św. Wincentego a Paulo ;
• w czwartek św. Wacława;
• w piątek Święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała;
• w sobotę św. Hieronima.


Brak komentarzy do “25. Niedziela zwykła”

Pozostaw komentarz