ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
11 Mar 2018

4. Niedziela Wielkiego Postu

1. Mamy nadzieję, że postanowienia wielkopostne przynoszą owoce w Waszym życiu. Zachęcamy do zyskania odpustu przez uczestnictwo w Drodze Krzyżowej: w piątek o 9.30 albo o 15.30 oraz w Gorzkich Żalach w niedziele po Mszy św. popołudniowej.
W ten piątek także Droga Krzyżowa ulicami miasta, Początek w parafii na Woli o 19, zakończenie w par. Chrystusa Miłosiernego. Dystans ok. 12 km. A za tydzień… Ekstremalna Droga Krzyżowa. Wędrówka całą noc, z parafii bł. Honorata, 41 km, zakończenie nad ranem u św. Antoniego. Dla tych którzy chcą duchowo towarzyszyć w tym samym czasie będzie u nas Ekstremalna Adoracja Najświętszego Sakramentu, od 21 do 6.30. Wtedy pierwsi pątnicy powinni docierać do celu. Więcej na tablicy ogłoszeń. Zapisy na stronie internetowej.

2. Baranki wielkanocne Caritas – jeszcze są do nabycia w zakrystii.

3. Na wystawę o niezłomnej sanitariuszce, Danucie Siedzikównej ps. Inka, oraz prezentację książki o niej, zaprasza Biblioteka Lekarska przy ul. Brzeskiej 1, w czwartek o 17.

4. Kto chciałby wesprzeć przygotowania świąt, to ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego i dekorację, można składać do skarbon pod amboną i przy figurze Matki Bożej.

5. Zachęcamy, żeby nie odkładać spowiedzi na ostatnią chwilę. Można już teraz uporządkować swoje serce i przeżywać czas Wielkiego Postu w stanie łaski.

6. Wszystkim naszym dobrodziejom – Wam, którzy wspieracie nasz kościół i klasztor, i którzy modlicie się za nas – serdecznie dziękujemy. My też pamiętamy o was w naszych modlitwach. Niech Pan Bóg Wam obficie błogosławi.


Brak komentarzy do “4. Niedziela Wielkiego Postu”

Pozostaw komentarz