ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
18 Mar 2018

5. Niedziela Wielkiego Postu

1. Przed nami już ostatni tydzień Wielkiego Postu, ostatnia okazja do uczestniczenia w Drodze Krzyżowej w piątek o 9.30 albo o 15.30 i w Gorzkich Żalach w niedzielę po Mszy św. popołudniowej. W tym tygodniu także Ekstremalna Droga Krzyżowa: licząca 40 km wędrówka przez całą noc. Wyjście z parafii bł. Honorata, zakończenie nad ranem u św. Antoniego. W tym samym czasie, dla tych którzy chcą duchowo towarzyszyć będzie u nas całonocna Adoracja Najświętszego Sakramentu, od 21 do 6.30. Wtedy pierwsi pątnicy będą docierać do celu. Więcej na tablicy ogłoszeń a zapisy na stronie internetowej.

2. Baranki wielkanocne Caritas – już się kończą, ale są jeszcze do nabycia w zakrystii.

3. Przedsiębiorców i pracodawców, którzy pragną w duchu chrześcijańskim prowadzić działalność biznesową zapraszamy na Mszę św. i spotkanie, które poprowadzi ks. Zaniewicz. Jako katolicy mamy wielką pomoc w kwestiach finansowych w Piśmie Świętym i Nauce Społecznej Kościoła. W Biblii jest 2350 wersetów na temat pieniędzy. Więcej jest tylko o Miłości. To daje do myślenia. Przedsiębiorców zapraszamy w czwartek o 18.30

4. W piątek, 23 dzień miesiąca – nowenna do św. Pio z Pietrelciny. Początek o 18. Następnie Msza św. a po niej Droga Krzyżowa wg o. Pio.

5. Kto chciałby wesprzeć przygotowania do świąt ofiarą na kwiaty do Grobu Pańskiego i dekorację, można ją złożyć do skarbon pod amboną i przy figurze Matki Bożej.

6. Kochani, prosimy nie odkładajcie spowiedzi na ostatnią chwilę. Ostrzegamy: będą kolejki. Zostawmy też miejsce tym, którzy może w ostatniej chwili przyjadą na święta do domu.

7. A za tydzień rozpoczniemy rekolekcje. Poprowadzi je ks. Józef Maciąg z Lublina.


Brak komentarzy do “5. Niedziela Wielkiego Postu”

Pozostaw komentarz