ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
03 Cze 2018

9. Niedziela zwykła

1. Dobiega końca nawiedzenie naszego miasta przez św. Michała Archanioła w znaku figury z Góry Gargano we Włoszech. O 11.30 Msza św. w parafii na ul. Pokoju następnie procesja na Pl. Wolności i akt zawierzenia – ok. godz. 13.

2. Jezu uczyń serca nasze według serca Twego – o tę łaskę prosimy szczególnie podczas nabożeństw czerwcowych, na które zapraszamy codziennie o 18.

3. W naszym kościele zostanie wykonane oratorium Nieszpory o Niepokalanym Sercu Maryi, na podstawie tekstów bł. Honorata. To wydarzenie wpisuje się w dziękczynienie za 200 lat naszej Diecezji i 50 lat kapucynów w Białej. To także zwiastun bliskiej już Uroczystości św. Antoniego. Zapraszamy także czcicieli Niepokalanego Serca Matki Bożej – tym bardziej że w tym tygodniu przypada wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi – koncert za tydzień, w niedzielę, po Mszy św. popołudniowej, ok 16.30.

4. Za tydzień także, Koncert Jubileuszowy na dwusetlecie Diecezji, w wykonaniu chóru pod dyr. Piotra Karwowskiego w parafii Chrystusa Miłosiernego o 18.

5. Młodzież z całej diecezji spotyka się na kolejnym Jerychu Młodych w dniach 15/16 czerwca. Organizowany jest wyjazd z parafii Narodzenia NMP. Informacja u ks. Mariusza Barana. Wiecej.

6. Instytut Teologiczny w Siedlcach reaktywuje swą działalność i ogłasza nabór na I rok niestacjonarnych studiów magisterskich z zakresu katechetyki. Więcej.

W kalendarzu liturgicznym
• we wtorek Wspomnienie św. Bonifacego;
• w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, porządek jak w dni powszednie;
• w sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi.


Brak komentarzy do “9. Niedziela zwykła”

Pozostaw komentarz