ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
01 Gru 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I Niedziela Adwentu

1. Adwent rozpoczyna w kościele nowy rok liturgiczny. Zapraszamy w dni powszednie na godzinki o NMP o godz. 8.40 i Msze św. Roratnie o godz. 9:00. Trwa nowenna przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP.

2. W tym tygodniu wypadają dni odnowy duchowej: 1czwartek miesiąca, po Mszy Roratniej Jerycho Różańcowe i nabożeństwo o godz. 18:00. W 1piątek dodatkowa Msza św. o godz. 16:30, w 1 sobotę nabożeństwo po Mszy św. o godz.9:00

3.W przyszłą niedzielę 8 grudnia wypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Po Mszy św. o godz. 11:30 zapraszamy na GODZINĘ ŁASKI DLA ŚWIATA. Matka Boża obiecała, że będzie to czas udzielania szczególnych łask, czas nawrócenia  i powrotu do wiary głębokiej i prawdziwej. 8 grudnia będziemy przeżywać „Dzień modlitwy i pomocy Kościołowi na wschodzie”. W tym dniu w całej Polsce zbierane są ofiary do puszek na ten cel. Także w przyszłą niedzielę harcerki z 1 Bielskiej Drużyny Wędrowniczek „Ruczaj” i Burza” serdecznie zapraszają na kiermasz świąteczny. Po każdej Mszy św. będzie można kupić ciasteczka i ozdoby świąteczne. Zebrane pieniądze przeznaczone będą na zakup sprzętu obozowego.

 4. W parafii Wniebowzięcia NMP na Woli 1.XII o godz. 19:00 odbędzie się promocja książki Wojciecha Sumlińskiego, Tomasza Budzyńskiego i Ewy Kurek pt. „Powrót do Jedwabnego” odkłamującej prawdę o niemieckiej zbrodni i wpływ jaki wywiera na nasze życie współcześnie. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z autorami.

5. Parafia Chrystusa Miłosiernego w Białej Podlaskiej zaprasza 8 grudnia o godz. 17:00 na Mszę św. i nieszpory w intencji zmarłych dzieci.  Szczegóły na plakacie na tablicy ogłoszeń.

W kalendarzu liturgicznym:

– we wtorek wspomnienie św. Franciszka Ksawerego

– w sobotę wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła

6. Za dobro, które czynicie niech Bóg Wam błogosławi.


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I Niedziela Adwentu”

Pozostaw komentarz