ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
04 gru 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II Niedziela Adwentu

1. Zapraszamy na adwentowe nabożeństwa: w dni powszednie  godzinki o NMP o godz. 8.40 i Msze św. Roratnie o godz. 9:00.

2. W zakrystii można się zaopatrzyć w poświęcony opłatek i świece wigilijne caritas.

3. Przeżywamy dziś „XXII Dzień Modlitwy i pomocy  materialnej Kościołowi na Wschodzie”. W naszym kościele ofiary możemy składać do puszek przy ołtarzach bocznych. Więcej informacji na plakacie

W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym:

– w poniedziałek wspomnienie św. Mikołaja, biskupa,

– we wtorek wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła,

– w środę 8.XII Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek Mszy św. jak w dzień powszedni, dodatkowa Msza św. o godz. 11.00 i 16:30.
O godz. 12.00 wspólna adoracja – „GODZINA ŁASKI  DLA ŚWIATA”. Matka Boża obiecała, że będzie to czas udzielania szczególnych łask, czas nawrócenia  i powrotu do wiary głębokiej i prawdziwej. Zapraszamy na to nabożeństwo. Pamiętajmy o zaleceniach sanitarnych.

4. Duszpasterstwo Akademickie zaprasza na Rekolekcje Adwentowe w dniach 7-9 XII w parafii Bł. Honorata. Szczegóły na plakacie.

Wojciech Sumliński i Marcin Rola  zapraszają na spotkanie dotyczące najnowszej książki pt. „ Zapis Zarazy 2- to tylko eksperyment”. Spotkanie odbędzie się dziś, 5 grudnia o godz. 19.00 w dolnym kościele parafii Wniebowzięcia NMP przy ul. Długiej w Białej Podlaskiej.


5. Za wszelkie dobro, które czynicie niech Bóg wynagrodzi Wam swoim błogosławieństwem.


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II Niedziela Adwentu”

Pozostaw komentarz