ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
13 Mar 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II Niedziela Wielkiego Postu

1.W Wielkopostnej pracy nad naszym sercem , które ma się przybliżać do Boga i    drugiego człowieka z pomocą przychodzą nam nabożeństwa tego okresu liturgicznego: Droga Krzyżowa w piątek po Mszy św. o godz. 9:00 i o godz.15:30, a po nabożeństwie Msza św. o 16:30., o 17:30 „Harcerska Droga Krzyżowa”. Gorzkie Żale w niedziele po Mszy św. o godz. 15:30. 

2.W wtorek zapraszamy na Mszę św. wieczorną i nowennę do św. Antoniego.

3.Kino „Merkury” zaprasza od 13.III na film pt. ”Zieja”, opowiadający o warszawskim kapłanie, ks. Janie Ziei, kapelanie Szarych Szeregów i współzałożycielu Komitetu Obrony Robotników. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

4.„Akademia Małego Żaka” prowadzona w Białej Podlaskiej przez Caritas Diecezji Siedleckiej zaprasza dzieci na zajęcia pomagające w nauce. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

5.Pragniemy poinformować o zakończeniu prac inwentaryzacyjnych wnętrza kościoła, której pełną dokumentację w skali 1:50 już posiadamy. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy ją z ogromną pieczołowitością wykonali oraz wszystkim ofiarodawcom, dzięki którym  było to możliwe. Natomiast nie otrzymaliśmy w tym roku z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dotacji na dokończenie remontu elewacji klasztoru od strony „Platerki”, dlatego ponowiliśmy wniosek.

6.W zakrystii są do nabycia „Baranki” na stół wielkanocny Caritasu Siedleckiego.

7.Dziękujemy za ofiary na rzecz kościoła i  Waszą życzliwość dla naszej wspólnoty.  Niech Bóg błogosławi Wam na wielkopostnych drogach nawrócenia.

Do przeczytania  list Ministra Zdrowia


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II Niedziela Wielkiego Postu”

Pozostaw komentarz