ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
19 Sty 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II Niedziela Zwykła

1. Trwa wizyta duszpasterska w bialskich parafiach. Na stronach internetowych parafii można znaleźć szczegółowe plany kolędy. Prosimy o  zapoznanie się  z terminami i przygotowanie się na przyjęcie kapłana.

2. Przeżywamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który zakończy się w sobotę 25.I , w święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła.
Wypraszajmy u Boga dar jedności dla Kościoła w naszej Ojczyźnie, i pośród wszystkich chrześcijan.

3. Siostry Kapucynki z Wąwolnicy za naszym pośrednictwem serdecznie dziękują za Waszą otwartość i hojność. Na Dom Dziecka ofiarowaliście  Waszą życzliwość, modlitwę oraz 11 388zł, 5 funtów, 5 euro i 20 koron szwedzkich. Msza św. w intencji ofiarodawców będzie odprawiona w Sanktuarium w Wąwolnicy 21 stycznia o godz. 18:00.

4. Duszpasterstwo Przedsiębiorców Diecezji Siedleckiej ”Engedi” zaprasza na Mszę św. i spotkanie formacyjne w najbliższy czwartek, 23.I o godz. 18:00 w Parafii Narodzenia NMP przy ul. Brzeskiej w Białej Podlaskiej. Mszę św. i spotkanie poprowadzi ks. Mariusz Zaniewicz.

   Ponadto w kalendarzu liturgicznym:                                                                                

– we wtorek wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. Po Mszy św. nowenna do  św. Antoniego.                                                                                                         

– w czwartek wspomnienie bł. Wincentego Lewoniuka i męczenników z    Pratulina. O godz. 18:00 zapraszamy na nowennę do św. o. Pio i Mszę św. w   odczytanych intencjach.                                                                                                                 

– w piątek św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.

5. Serdecznie dziękujemy za duchowe i materialne wsparcie jakiego także nam i temu miejscu udzielacie. Niech Bóg Wam błogosławi.


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II Niedziela Zwykła”

Pozostaw komentarz