ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
19 Sty 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II Niedziela Zwykła

1.Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda zaprasza na uroczystości ku czci Błogosławionych Męczenników Podlaskich do Pratulina. Główne uroczystości będziemy przeżywali 23 stycznia. Rozpoczną się Eucharystią o godz. 12:00. (Komunikat do odczytania).

2. W dniu dzisiejszym – w niedzielę – zapraszamy na Charytatywny Koncert Kolęd w wykonaniu młodzieży z II LO im. Emilii Plater. Wydarzenie będzie miało miejsce w naszym Kościele, po Mszy Świętej o godzinie 15.30. Środki zebrane po koncercie przeznaczone będą na pomoc dla zmagającego się z ciężką chorobą ucznia tej szkoły.

3. „Dąż do jedności”, to hasło Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan, który trwa, a zakończy się w piątek, w święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła. Wypraszajmy u Boga dar jedności dla Kościoła w naszej Ojczyźnie, i pośród wszystkich chrześcijan.

4. W najbliższy piątek o godz. 19:30 zapraszamy na „Czas łaski”: uwielbienie Boga, słuchanie Słowa Bożego i adorację Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

5. Prezydent Miasta Biała Podlaska oraz współorganizatorzy: Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego i parafia Wniebowzięcia NMP serdecznie zapraszają na koncert kolęd Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk, który odbędzie się w sobotę 2 lutego o godz. 18.00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP przy ul. Długiej w Białej Podlaskiej.

6. Duszpasterstwo Przedsiębiorców Diecezji Siedleckiej zaprasza na Mszę św. i spotkanie formacyjne w najbliższy czwartek, 24.I o godz. 18:00 w Parafii Narodzenia NMP przy ul. Brzeskiej w Białej Podlaskiej. Szczegóły na plakacie.

Ponadto w kalendarzu liturgicznym:

  • W poniedziałek św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
  • W czwartek św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
  • W piątek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
  • W sobotę św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów
  1. Serdecznie dziękujemy za duchowe i materialne wsparcie jakiego nam i temu
    miejscu udzielacie. Niech Bóg Wam błogosławi.

Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II Niedziela Zwykła”

Pozostaw komentarz