ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
15 Gru 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III Niedziela Adwentu

1. W poniedziałek 16.XII wpada 103 rocznica śmierci bł. Honorata Koźmińskiego z Białej, niech będzie szczególnym patronem naszych adwentowych dróg do Boga. W tym dniu rozpoczynamy nowennę do Dzieciątka Jezus, aby jeszcze bardziej ukierunkować nasze serca i myśli na przyjęcie tajemnicy wcielenia Syna Bożego. Modlitwy nowennowe będą odmawiane na Mszach św. o godz. 9:00 i 18:30.

2. W tym tygodniu, w dniach 20-22.XII będziemy przeżywać w naszym Kościele Rekolekcje Adwentowe. Poprowadzi o. Sebastian Wiśniewski, przełożony i kustosz sanktuarium Matki Bożej w Kodniu. Nauki rekolekcyjne w piątek i sobotę będą głoszona na Mszach św. o godz. 9:00, 11:00, 16.30 i 18.30., a w niedzielę na każdej Mszy św. W dniach rekolekcji zachęcamy do skorzystania z sakramentu pojednania.     W przyszłą niedziele 22 grudnia na Mszy Świętej o godz. 10.00 harcerze, przyniosą do naszego Kościoła Betlejemskie Światło Pokoju, które do końca dnia będziemy mogli zabrać do naszych domów.

3. Duszpasterstwo Akademickie zaprasza na Rekolekcje Adwentowe w dniach 17-19.XII godz. 20:00 w parafii bł. Honorata, które poprowadzi ks. Tomasz Wieczorek. Szczegóły na plakacie.

4. W czasie zbiórki pieniężnej „Pomoc Kościołowi na Wschodzie” zebrano 2093zł. Natomiast  harcerki z drużyn „Ruczaj” i „Burza” działające przy naszym kościele serdecznie dziękują za wsparcie ich działalności kwotą 1341 zł. Dziękujemy w imieniu wszystkich obdarowanych i doświadczających Waszej otwartości i dobroci serca.

5. W zakrystii są jeszcze świece „Caritas” na stół wigilijny, opłatki, oraz kalendarz z rozważaniami na pierwsze soboty miesiąca.


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III Niedziela Adwentu”

Pozostaw komentarz