ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
04 Maj 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III. Niedziela Wielkanocna

1.W tygodniu miłosierdzia pamiętaliśmy w modlitwie o dramatycznym, także w duchowym wymiarze pożarze Katedry Notre-Dame w Paryżu. Możemy wesprzeć jej odbudowę także materialnie wpłacając na konto Caritas podają tytuł wpłaty.

2.W tym tygodniu wypadają w liturgii:

 – w poniedziałek święto św. Apostołów Filipa i Jakuba

– w środę, 8.V uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski oraz naszej zakonnej prowincji. Tego dnia swojego patrona czci o. Stanisław Filipek. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:30 w jego intencji.       

3.Także 8.V Krajowy Związek Dzieci Wojny zaprasza na Mszę św. o godz. 9:00 w intencji 74 rocznicy   zakończenia II Wojny Światowej i 47 rocznicy powstania oddziału w Białej Podlaskiej.

4.Sanktuarium MB Fatimskiej w Górkach koło Garwolina  zaprasza 18.V na „3 Ojcowski Poligon Duchowy”. Szczegóły na plakacie na tablicy ogłoszeń.

5.Z okazji Święta  34 Pułku Piechoty Pan prezydent Michał Litwiniuk zaprasza na uroczystości, które rozpoczną się 12 .V, w niedzielę o godz. 10:00 przed pomnikiem 34PP, następnie przemarsz do Kościoła pw. Św. Antoniego, Msza św. o godz. 11:30, a po niej przemarsz na Plac Wolności.

6.W przyszłą niedzielę kazania wygłosi nasz współbrat Krzysztof Przybylski, który w naszej prowincji opiekuje się misjami zagranicznymi, a jesteśmy obecni w kilkunastu krajach. Podzieli się z nami tą częścią życia naszego zakonu.

7. Dziś wypada 1 niedziela miesiąca. Dzięki Waszej modlitwie za nas i Waszemu wsparciu materialnemu z większym spokojem patrzymy na ustawione rusztowania, które rozpoczynają tegoroczny etap prac remontowych. 26 kwietnia zawiązał się 12 osobowy komitet społeczny do spraw związanych z epitafiami umieszczonymi na murze przy kościele. Za wszelkie dobro jakie czynicie niech wynagrodzi Wam Bóg swoim błogosławieństwem.


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III. Niedziela Wielkanocna”

Pozostaw komentarz