ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
23 Mar 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III Niedziela Wielkiego Postu

1.W poniedziałek, 25 marca, przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Porządek  Mszy św. jak w dzień powszedni. Podczas Mszy św. o godz. 18.30 odbędzie się Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego. Istotą tej adopcji jest objęcie modlitewną opieką wiadomego Bogu poczętego dziecka przed narodzeniem, którego przyjście na świat jest zagrożone z różnych przyczyn, szczególnie z powodu grzechu aborcji. Duchowa adopcja polega na codziennym odmawianiu w intencji jednego dziecka dziesiątki różańca wraz ze specjalną dodatkową modlitwą przez 9 miesięcy.

2.Zapraszamy na wielkopostne nabożeństwa: Droga Krzyżowa w piątek po Mszy św. o godz. 9:00 i o godz.15:30, a po nabożeństwie Msza św. o 16:30., o 17:30 „Harcerska Droga Krzyżowa”. Gorzkie Żale w niedziele po Mszy św. o godz. 15:30. 

3.Kino Merkury zaprasza na film pt. ”Miłość i Miłosierdzie” o  Całunie Turyńskim i św. siostrze Faustynie. Szczegóły na plakacie.

4.Są już do nabycia w zakrystii „Baranki Wielkanocne” Caritasu, jako forma jałmużny wielkopostnej. Cena 5 zł.

5.Duszpasterstwo Przedsiębiorców Diecezji Siedleckiej Engedi, zaprasza na Mszę Świętą oraz spotkanie formacyjne, które odbędzie się w najbliższy czwartek, o godzinie 18:00 w Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny przy ulicy Brzeskiej.

6.W zbiórce na pomoc finansową dla misjonarzy ofiarowaliście 2483zł. W ich imieniu serdecznie dziękujemy.

7.Niech Bóg wynagrodzi Wam swoim błogosławieństwem za wszelkie dobro jakie czynicie z miłości do Niego innym ludziom.


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III Niedziela Wielkiego Postu”

Pozostaw komentarz