ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
22 Kwi 2018

IV. Niedziela Wielkanocna

1. Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania.

2. W naszym kościele trwają Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy: kolejne spotkanie w poniedziałek po Mszy św o 18.30.

3. Grupa modlitwy ojca Pio gromadząca się przy naszym kościele jutro świętuje 10-cio lecie swego istnienia, jutro także nowenna do O. Pio. Początek o godz. 18.

4. Trwa wielka nowenna do świętego Antoniego Padewskiego przed odpustem 13 czerwca. W każdy wtorek o godz. 9.00 i 18.30 Msza św. z modlitwami nowennowymi. Intencje można składać do skarbonki św. Antoniego.

5. W okresie wielkanocnym otwieramy się na działanie Ducha Świętego, który przynosi naszym sercom uzdrowienie i nowe życie. Najbliższe nabożeństwo CZAS ŁASKI będzie temu poświęcone. Zapraszamy w piątek o 19.30.

6. W minionym tygodniu bracia zebrani w Zakroczymiu na XXV Kapitule prowincjalnej wybrali nowy zarząd naszej prowincji. Prowincjałem został br. Łukasz Woźniak, a Wikariuszem prowincjalnym gwardian z Białej.

W kalendarzu liturgicznym:

• w poniedziałek Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i naszej zakonnej prowincji. Msze św. jak w dni powszednie;
• we wtorek święto św. Fidelisa z Sigmaringen, kapucyna, męczennika, który oddał życie broniąc wiary katolickiej;
• w środę św. Marka ewangelisty. Imieniny br. Marka Strycharskiego, wikarego klasztoru i kapelana więzienia. Wieczorem o 18.30 zapraszamy na Msze św. imieninową.


Brak komentarzy do “IV. Niedziela Wielkanocna”

Pozostaw komentarz