ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
08 Lut 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV Niedziela Zwykła

1. 7 lutego swoje imieniny obchodzi br. Ryszard, który pełni posługę w zakrystii. Chcemy wyrazić mu naszą wdzięczność za troskę o nasz kościół i prosić o potrzebne dla niego łaski . Na Mszę św. imieninową w jego intencji zapraszamy 7 lutego godz. 18.30.

2. 1 Bialska Drużyna Wędrowniczek „Burza” 

zaprasza dziewczyny w wieku od 15 lat wzwyż na Zbiórkę Naborową, 

w sobotę 8 lutego, rozpoczęcie o 10.30 pod kościołem św. Antoniego. 

Harcerstwo to służba Bogu, Ojczyźnie i bliźnim, praca nad sobą, trwałe przyjaźnie, niezapomniane wyjazdy, sporo wysiłku i jeszcze więcej radości. 

Przyjdź, zobacz jak to wygląda u nas, może zechcesz zostać jedną z nas.

Szczegóły na plakacie

1 Bialska Gromada Zuchenek działająca w ZHR przy naszym klasztorze ogłasza nabór. Drużynowa Weronika Denisiuk zaprasza dziewczynki 1-4 klasa szkoły podstawowej do zostania zuchenkami. Zbiórki odbywają się co tydzień w soboty o godzinie 10, w podziemiach kościoła. Kontakt i szczegóły na plakacie. 

 W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

– we wtorek wspomnienie św. Józefa z Leonissy, prezbitera.

– w środę wspomnienie św. Agaty; zgodnie ze zwyczajem tego dnia święcimy chleb.

– w czwartek św. Męczenników z Japonii, Pawła Miki i Towarzyszy; jest to także 1 czwartek miesiąca: po Mszy św. o godz. 9:30 rozpocznie się Jerycho Różańcowe i nabożeństwo o godz. 18:00.

– w piątek św. Kolety; wypada tego dnia 1 piątek miesiąca: nabożeństwo po Mszy św. o godz. 9:00 i dodatkowa Msza św. o godz. 16:30

3. Dziękujemy za Waszą życzliwość, zapewniamy o codziennej modlitwie i życzymy Bożego błogosławieństwa na każdy nowy dzień.


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV Niedziela Zwykła”

Pozostaw komentarz