ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
02 Lut 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV Niedziela zwykła

1. 7 lutego wypada pierwszy czwartek miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo o godz. 18:00. Jerycho Różańcowe rozpocznie się po Mszy św. O godz. 9:00 i trwać będzie do nabożeństwa. Tego dnia imieniny obchodzi br. Ryszard, który pełni posługę w zakrystii. Chcemy wyrazić mu naszą wdzięczność za troskę o nasz kościół i prosić o potrzebne dla niego łaski. Msza św. imieninowa o godz. 18.30

2.  Wydawnictwo WSR zaprasza za naszym pośrednictwem na bialską premierę książki pt. „Komisarz”, która opowiada o prawdziwej historii cudu za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Spotkanie, w którym wezmą udział redaktor Wojciech Sumliński i komisarz Jacek Wrona odbędzie się w dolnym kościele parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny na Woli w niedzielę 10 lutego o godz. 19:00. Wstęp wolny.

3. W przyszłą, niedzielę 10 lutego będziemy gościć w Kościele księży z Katolickiego Radia Podlasie. Przez cała niedzielę będą głosić kazania, taca przeznaczona będzie na potrzeby radia, a po Mszach św. można będzie zapoznać się z ofertą książek katolickich.

W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

  • W poniedziałek wspomnienie św. Józefa z Leonissy, prezbitera
  • w wtorek wspomnienie św. Agaty;
  • w środę św. Męczenników z Japonii, Pawła Miki i Towarzyszy;
  • w czwartek św. Kolety;

4. Dziękujemy za Waszą życzliwość, zapewniamy o codziennej modlitwie i życzymy Bożego błogosławieństwa na każdy nowy dzień.


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV Niedziela zwykła”

Pozostaw komentarz