ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
28 Lis 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Chrystusa Króla

1.Trwamy w miesiącu listopadzie w modlitewnej zadumie wspominając naszych bliskich zmarłych. Na różańcu o godz. 17:50 i Mszy św. o 18:30

2. W piątek na godz.19:30 zapraszamy na „Czas łaski” z modlitwą o uzdrowienie.

3. W tym tygodniu wypada 1 sobota miesiąca, nabożeństwo po Mszy św. o godz. 9:00

4. Chór Męski, znany Wam dobrze od lat, zaprasza chętnych do radości płynącej ze wspólnego śpiewu. Próby odbywają się w domu katechetycznym w środy i piątki o godz. 17:00.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent – to nie tylko przygotowanie do świąt, ale to prawdziwe przygotowanie na przyjście Chrystusa. Świeca Roratnia przywołuje pamięć na obecność Matki Bożej i jej oczekiwanie narodzin Zbawiciela. Ta świeca zapłonie podczas Mszy Roratnich, na które zapraszamy w dni powszednie o 9:00, i o godz. 8:40 na Godzinki o NMP. Rekolekcje Adwentowe w naszym Kościele odbędą się w dniach 21-23 grudnia i poprowadzi je Pallotyn ks. Jarosław Rodzik.

6. Pragniemy poinformować, że został zrealizowany i odebrany kolejny etap osuszania i izolacji fundamentów kościoła i klasztoru od strony ogrodu. Bogu niech będą dzięki za Jego opiekę i za dobrych ludzi, których stawia na naszych drogach.

           W kalendarzu liturgicznym:

  • we wtorek Wspomnienie św. Franciszka Fassaniego;
  • w czwartek Święto Wszystkich Świętych Zakonu Serafickiego;
  • w piątek Święto Św. Andrzeja Apostoła;

7. Niech Boże błogosławieństwo wypełni Wasze serca za dobro, które czynicie.

 


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Chrystusa Króla”

Pozostaw komentarz