ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
24 Lis 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Chrystusa Króla

1.Trwamy w miesiącu listopadzie w modlitewnej zadumie wspominając naszych bliskich zmarłych. Na różańcu o godz. 17:50 i Mszy św. o 18:30.

2.W piątek na godz.19:30 zapraszamy na „Czas łaski” z modlitwą o uzdrowienie.

3.W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent-przygotowanie do świąt Narodzenia Pańskiego i sprawdzenie naszej gotowości na przyjście Chrystusa. Świeca zwana Roratnią przywołuje pamięć na obecność Matki Bożej i jej oczekiwanie narodzin Zbawiciela. Zapłonie podczas Mszy Roratnich, na które zapraszamy w dni powszednie o 9:00, a o godz. 8:40 na Godzinki o NMP. Rekolekcje Adwentowe w naszym Kościele odbędą się w dniach 20-22  grudnia i poprowadzą je ojcowie Oblaci z Sanktuarium w Kodniu.

4.Pragniemy podzielić się z Wami radością z zakończenia kolejnego etapu renowacji elewacji Kościoła i klasztoru. W poniedziałek 25.XI rozpocznie się inwentaryzacja konserwatorska i budowlana wnętrza Kościoła, o której wspominaliśmy, i potrwa około tygodnia. Przepraszamy już teraz za utrudnienia i prosimy o cierpliwość.  Bogu niech będą dzięki za Jego opiekę i za dobrych ludzi, których tak wielu stawia na naszych drogach.

5.Duszpasterstwo Przedsiębiorców Diecezji Siedleckiej Engedi zaprasza na Mszę Świętą oraz na otwarte spotkanie formacyjne, które odbędzie się w najbliższy czwartek, o godzinie 18:00 w Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny przy ulicy Brzeskiej.

6.Parafia Narodzenia NMP zaprasza 25.XI o godz. 19:00 na spotkanie z ks. Tomaszem Cabajem. Szczegóły na plakacie.

7.Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej zbiera dziś od godz. 8:00 do 13:00 przed kościołem dary materialne na paczki świąteczne dla osób starszych.

 W kalendarzu liturgicznym:

– we wtorek wspomnienie św. Leonarda z Porto Maurizio

– w środę wspomnienie św. Franciszka Fasaniego;

– w piątek Święto Wszystkich Świętych Zakonu Serafickiego;

– w sobotę Święto Św. Andrzeja Apostoła;

8.Niech Boże błogosławieństwo wypełni Wasze serca za dobro, które czynicie.


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Chrystusa Króla”

Pozostaw komentarz