ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
20 lis 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Chrystusa Króla

1. Trwamy w miesiącu listopadzie w modlitewnej zadumie wspominając naszych bliskich zmarłych. Na różańcu o godz. 17:50 i Mszy św. o 18:30.

2. We wtorek 23.XI zapraszamy na nowennę do św. o. Pio. Na Mszy św. wieczornej będziemy modlić się w intencjach podanych na kartkach nowennowych i wypominkowuch oraz w intencjach nowennowych za wstawiennictwem św. Antoniego.

3. W piątek na godz.19:30 zapraszamy na „Czas łaski”.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent – przygotowanie do świąt Narodzenia Pańskiego i sprawdzenie naszej gotowości do przyjęcia na nowo Chrystusa do naszego życia . Świeca zwana „Roratnią” przywołuje pamięć na obecność Matki Bożej i jej oczekiwanie narodzin Zbawiciela. Zapłonie podczas Mszy św., na które zapraszamy w dni powszednie o 9:00, a o godz. 8:40 na Godzinki o NMP.

W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym:

– w poniedziałek wspomnienie św. Cecylii dziewicy i męczennicy, patronki śpiewu kościelnego. Poleca szczególnie naszego organistę p. Bogusława i jego rodzinę;

– w środę wspomnienie świętych męczenników wietnamskich: Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy męczeństwa;

– w piątek wspomnienie św. Leonarda z Porto Maurizio, prezbitera;

– w sobotę wspomnienie św. Franciszka Antoniego Fasaniego, prezbitera;

5. Ks. Andrzej Sochal z „Katolickiego Radia Podlasie” otrzymał od Was 8275 zł. i za naszym pośrednictwem wyraża swoje serdeczne podziękowanie. Niech Boże błogosławieństwo wypełni Wasze serca za dobro, które czynicie.


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Chrystusa Króla”

Pozostaw komentarz