ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
27 Kwi 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Miłosierdzia Bożego

1.Dziś swoje  imieniny obchodzi nasz proboszcz i dziekan, ks. Marian Daniluk. Składamy najlepsze życzenia „od św. Antoniego”: zdrowia i opieki Matki Bożej Anielskiej i zapewniamy o naszej modlitwie w jego intencji!

2. We wtorek obchodzimy Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, ale także naszej zakonnej prowincji. Jest to także kolejny wtorek nowenny przed odpustem św. Antoniego. Modlitwy nowennowe odmawiane są po Mszy św. o godz. 9:00 i 18:30.

3. W środę rozpoczyna się miesiąc maj liturgicznym wspomnieniem św. Józefa, Rzemieślnika. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Matki Bożej codziennie o godz. 18:00. W tym tygodniu wypadają dni odnowy duchowej: 1 czwartek, Jerycho Różańcowe rozpocznie się po Mszy o godz.9:00 i potrwa do nabożeństwa majowego; 1 piątek i 1 sobota, nabożeństwo po Mszy o godz. 9:00.

4. W piątek – 3 maja – Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski i Święto Narodowe. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Uroczysta Msza św. za Ojczyznę o 11.30 w naszym kościele, a następnie przemarsz i złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą uchwalenie Konstytucji 3 Maja. Wraz z władzami naszego miasta zapraszamy do udziału w tej uroczystości.

    W sobotę wspomnienie św. Floriana. Wszystkich strażaków polecamy Bożej opiece, prosimy o bezpieczeństwo dla nich i dziękujemy im za odwagę niesienia pomocy ludziom w potrzebie.

5. Zapraszamy na wyjazd organizowany przez naszą wspólnotę na Spotkanie Młodych w Lednicy, pod hasłem „Wiesz, że Cię kocham”, w dniach 31 maja – 2 czerwca. Szczegóły na plakacie i u brata Sebastiana.

6. Przyszła niedziela jako pierwsza w miesiącu, jest dniem naszego dziękczynienia za dobrodziejów wspierających renowację klasztoru i kościoła. Niech Bóg wynagrodzi Wam hojność Waszych serc.


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Miłosierdzia Bożego”

Pozostaw komentarz