ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
31 Gru 2017

Niedziela Św. Rodziny

1. Dziś patronalne święto Fundacji Kurs na Miłość. Możemy wesprzeć jej działalność na rzecz małżeństwa i rodziny, niech się rozwija i przynosi dobre owoce! Po Mszy św. członkowie Fundacji będą zbierać do puszek.

2. Koniec kalendarzowego roku chcemy przeżyć w duchu dziękczynienia. Dziś o 18.00 nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne. Adoracja Najśw. Sakramentu od godziny 23,

a Nowy Rok powitamy Eucharystią o północy. Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. wg. porządku niedzielnego.

3. W Sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Porządek niedzielny.
Tego dnia Rodzina Maryja zaprasza na Mszę św. wynagradzającą o godz. 11.30. następnie na spotkanie opłatkowe. Również spotkanie opłatkowe Grupy o. Pio odbędzie się w sobotę o 15.00 w klasztorze.

4. Przypominamy, że od Nowego Roku w dni powszednie nie będzie Mszy św. o 16.30.

5. Pierwsze dni nowego roku to także dni odnowy duchowej: I czwartek (przez cały dzień Jerycho różańcowe, I piątek miesiąca (tego dnia jest dodatkowa Msza św. o 16.30).

6. Bialskie Kolędowanie to cykl koncertów organizowanych przez Bialskie Centrum Kultury we współpracy z parafiami. Początek w sobotę w parafii Chrystusa Miłosiernego o 18. W przyszłą niedzielę u Honorata o 19. A 14 stycznia u nas. Szczegółowy program na plakatach oraz [tutaj].


Brak komentarzy do “Niedziela Św. Rodziny”

Pozostaw komentarz