ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
04 Kwi 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Jutro drugi dzień świąt wielkanocnych – porządek Mszy św. niedzielny. Oktawa Wielkiej Nocy przedłuża naszą radość ze zmartwychwstania. Każdy dzień w oktawie jest w randze uroczystości, zatem w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Z nadzieją modlimy się i oczekujemy na ustabilizowanie się sytuacji w naszej Ojczyźnie.

2. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Przygotowujemy się do tej uroczystości przez nowennę. Modlitwy nowennowe odmawiane będą po Mszy św. o godz. 9:00 i 18:30 .

3. W sobotę 10 kwietnia wypada 11 rocznica katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem. Uroczystości upamiętniające rozpoczną się Mszą św. w naszym kościele o godz. 10:00 w intencji ofiar katastrofy, a następnie złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniająca wydarzenia z 10 kwietnia 2010r. i oddanie hołdu ofiarom. Na uroczystości zaprasza Prezydent Białej Podlaskiej, Pan Michał Litwiniuk.

4. Za wszelkie dobro niech wynagrodzi Pan Jezus i św. nasz Ojciec Franciszek. Życzymy Bożego błogosławieństwa na świętowanie dnia Zmartwychwstania Chrystusa.


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego”

Pozostaw komentarz