ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
05 Sty 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Uroczystość Objawienia Pańskiego

1.Dziś obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Po Mszy św. możemy zabrać do ze sobą poświęcone kadzidło oraz kredę do oznaczenia drzwi naszych domów. To także dzień naszej pamięci o kapucyńskich misjonarzach, głoszących Ewangelię w wielu zakątkach świata. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na wsparcie misyjnej działalności naszego Zakonu.

2.W Uroczystość Objawienia Pańskiego przez Białą przejdzie Orszak Trzech Króli. Z parafii św. Michała Archanioła po Mszy świętej sprawowanej o godz. 11.30 wyruszy na Plac Wolności kolorowy Orszak. Zachęcamy do licznego udziału dzieci i całe rodziny.

3. Młodzież IV LO im. Stanisława Staszica zaprasza na VII Charytatywny Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu klas muzycznych. Odbędzie się 12 stycznia o godz. 16:00 w hali sportowej IV LO przy ul. Akademickiej 8. Szczegóły na plakacie przy furcie klasztoru.

4. Rozpoczęła się wizyta duszpasterska w bialskich parafiach. Na stronach internetowych parafii można znaleźć szczegółowe plany kolędy. Prosimy o zapoznanie się z terminami i przygotowanie się na przyjęcie kapłana.

5. W przyszłą niedzielę, świętem Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny obchód świąt Bożego Narodzenia. Tego dnia w Lublinie, trzech naszych współbraci złoży swoje śluby wieczyste. Prosimy o modlitwę w ich intencji.

6. Fundacja „Kurs na Miłość” za naszym pośrednictwem serdecznie dziękuje za duchowe i materialne wsparcie ich działalności. W zeszłą niedzielę zebrano 4356 zł.

7. Niech Bóg wynagradza Was wszelkimi potrzebnymi łaskami, za dary które, jak Trzej Królowie- Mędrcy, z potrzeby serca niesiecie innym ludziom.

 

 

 


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Uroczystość Objawienia Pańskiego”

Pozostaw komentarz