ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
24 Maj 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1.Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18:00.

2.W piątek, 29 maja o godzinie 19.30 odbędzie kolejne spotkanie modlitewne Czas Łaski,. Tym razem będzie ono skupione na osobie Ducha Świętego i o ponowne wylanie Jego darów będziemy się na nim modlić. W kościele będzie  mogło przebywać  51 osób, dlatego spotkanie, podobnie jak poprzednie, będzie dostępne także online.

3.W sobotę, 30 maja w wigilię uroczystości Zesłania Ducha Świętego zapraszamy na Eucharystie o godzinie 18.30 i na  godzinną adorację Najświętszego Sakramentu od razu po zakończonej eucharystii.

4.W przyszłą niedzielę w Lublinie nasi bracia przyjmą sakrament święceń z rąk ks. bp. Mieczysława Cisło. Będą to br. Michał Baczkura, br. Krzysztof Fabich, którzy przyjmą święcenia w stopniu diakonatu i br. Krzysztof Łaziński, br. Karol Palus, którzy przyjmą święcenia prezbiteratu. Cieszymy się bardzo i polecamy ich waszej modlitwie. 

5.Bracia Łukasz i Sebastian zapraszają na internetowe rekolekcje o Duchu Świętym, mające pomóc w przygotowaniu do Zesłania Ducha Świętego. Będą się one ukazywać w postaci filmu w tym tygodniu w poniedziałek, środę i piątek na YouTube, na kanale „Braterski Vlog”

6.W liturgii w tym tygodniu będziemy obchodzić:

-w piątek wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy,

7.Dziękujemy za wszelkie dobro jakim nas otaczacie. Niech Bóg prowadzi Was swoją łaską.


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego”

Pozostaw komentarz