ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
06 Kwi 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V Niedziela Wielkiego Postu

1.W środę 10 kwietnia wypada 9 rocznica katastrofy samolotowej pod Smoleńskiem. Prezydent Białej Podlaskiej zaprasza do uczestnictwa w uroczystościach, które rozpoczną o godz. 10:00 Mszą św. w naszym kościele w intencji ofiar katastrofy. Następnie uczestnicy oddadzą hołd ofiarom i złożą kwiaty przed tablicą upamiętniającą te wydarzenia.

2.Zapraszamy na wielkopostne nabożeństwa: Droga Krzyżowa w piątek po Mszy św. o godz. 9:00 i o godz.15:30, a po nabożeństwie Msza św. o 16:30, o 17:30 „Harcerska Droga Krzyżowa”. Gorzkie Żale w niedziele po Mszy św. o godz. 15:30. 

3.W zakrystii są do nabycia „Baranki Wielkanocne” Caritasu, jako forma jałmużny wielkopostnej. Cena 5 zł.

4.W przyszłą niedzielę wypada Niedziela Palmowa. W tym dniu rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które potrwają do wtorku. Poprowadzi je o. Henryk Cieniuch z Lublina. Nauki będą głoszone na każdej Mszy św. W poniedziałek i wtorek na mszach św. o godz. 9:00, 11:00, 16:30 i 18:30. Spowiedź na pół godziny przed Mszą. Prosimy o modlitwę w intencjach tego czasu danego nam przez Boga.

5.Jeśli ktoś chciałby złożyć ofiarę na kwiaty do „Grobu Pańskiego”, można to uczynić do skarbonek przy ołtarzach bocznych.

6.Niech Bóg Wam błogosławi za Waszą dobroć serca i troskę o tę świątynię.


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V Niedziela Wielkiego Postu”

Pozostaw komentarz