ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
06 Maj 2018

VI. Niedziela Wielkanocna

1. Naszą miłość do Matki Bożej okazujemy w nabożeństwie majowym: na śpiew Litanii loretańskiej zapraszamy codziennie o 18.

2. Przypominamy Rekolekcjach Ewangelizacyjnych Odnowy: w poniedziałek o 18.30, później spotkanie i konferencja; a także o wielkiej nowennie przed odpustem św. Antoniego: we wtorek o 9 i 18.30 Msze św. z modlitwami nowennowymi.

3. Zbliża się kolejna Randka u Antoniego – otwarte konferencje dla zakochanych, nie koniecznie w parach. Temat: Uwierz w ducha w małżeństwie! Będziemy gościli br. Piotra Zajączkowskiego z Zakroczymia, terapeutę małżeńskiego, moderatora Weekendów Małżeńskich; absolwenta i asystenta programu rozwoju osobistego i duchowego „12 kroków Dla Chrześcijan – ku pełni życia – wreszcie żyć”. Patronat nad tym wydarzeniem objęło Katolickie Radio Podlasie. Wstęp na konferencję jest wolny. Podczas spotkania będzie także możliwość nabycia książek o tematyce małżeńskiej i rodzinnej oraz zdobycia nagród. Zapraszamy 18 i 19 maja o 19 do naszego kościoła.

4. Zainteresowanych wyjazdem na spotkanie w Lednicy – 2 czerwca – prosimy zgłaszać się do br. Piotra Arndta.

5. Bp Kazimierz zaprasza na Diecezjalny Dzień Rodziny, poświęcony katolickiemu wychowaniu dzieci i roli rodziców w przekazywania wiary. Za tydzień, w Parczewie.

6. Za tydzień także rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie. Z parafii bł. Honorata wyruszy procesja fatimska do parafii Narodzenia Matki Bożej. Początek o 19.

W kalendarzu liturgicznym
• we wtorek Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
i naszej prowincji zakonnej kapucynów;
• w piątek Wspomnienie św. Ignacego z Laconi i początek nowenny przed Zesłaniem Ducha Św.;
• w sobotę św. Leopolda Mandića.


Brak komentarzy do “VI. Niedziela Wielkanocna”

Pozostaw komentarz