ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
23 Lut 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VII Niedziela Zwykła

1. Do odczytania komunikat Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy

2. Prezydent Białej Podlaskiej zaprasza na obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. 1 marca o godz. 8:30 złożone zostaną kwiaty przed siedzibą byłego Powiatowego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego, a następnie pod tablicą Żołnierzy Wyklętych. 3 marca Msza św. o godz.10:00 w kościele Narodzenia NMP przy ul. Brzeskiej. Po niej uczestnicy udadzą się przed budynek Zakładu Karnego, gdzie będzie miał miejsce Apel Pamięci. Będzie możliwość obejrzenia wystawy pt. Stanisław Łukasik „Ryś”. O godz. 12:00 wystartuje z ul. Prostej 33 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „ Wilczym Tropem”.

3. W niedzielę, 3 marca rozpoczyna się 52 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu po hasłem „ Młodzi, trzeźwi, wolni”. Zachęcamy do włączenia się w te modlitewne dzieło.

4.W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej: 1 piątek miesiąca, dodatkowa Msza św. o godz. 16:30 i 1 sobota miesiąca, nabożeństwo po Mszy św. o godz. 9:00.

5. Duszpasterstwo Przedsiębiorców Diecezji Siedleckiej, zaprasza na Mszę Świętą oraz spotkanie formacyjne, które odbędzie się w najbliższy czwartek, o godzinie 18:00 w Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny przy ulicy Brzeskiej. Szczegóły na plakacie.

6. Dziękujemy za wszystkie ofiary na rzecz kościoła i klasztoru. Niech Pan Bóg wynagrodzi Wam swym błogosławieństwem.

 

 


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VII Niedziela Zwykła”

Pozostaw komentarz