ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
12 Maj 2018

Wniebowstąpienie Pańskie

1. Trwa nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego. Przeżywamy ten czas w jedności Matką Najświętszą – codziennie zapraszamy na nabożeństwo majowe o 18.

2. Uwierz w ducha w małżeństwie! To temat najbliższej Randki u Antoniego. Konferencje dla zakochanych, nie koniecznie w parach poprowadzi br. Piotr Zajączkowski. Zapraszamy w najbliższy piątek i sobotę o 19.

3. Organizujemy wyjazd na spotkanie w Lednicy – 2 czerwca. Zgłoszenia u br. Piotra Arndta.

4. W czwartek spotkanie Grupy modlitwy Ojca Pio. O 17 w salce w budynku katechetycznym.

5. Dzisiaj z racji rocznicy objawień Matki Bożej procesja fatimska z parafii bł. Honorata do parafii Narodzenia Matki Bożej. Początek o 19.

6. W niedzielę przed odpustem św. Antoniego w naszym kościele zostaną wykonane Nieszpory o Niepokalanym Sercu Maryi, w oparciu o teksty bł. Honorata Koźmińskiego. Zamiarem twórców jest, by nie artyści z zewnątrz, ale tu, na miejscu w Białej stworzyć chór i orkiestrę. Dlatego wszystkich obdarzonych talentem muzycznym, muzyków i wokalistów zapraszamy do udziału w warsztatach muzyczno – formacyjnych, które poprzedzą bialskie wykonanie tego dzieła. Poprowadzi je kompozytor, Paweł Bębenek. To będzie za miesiąc ale już teraz prosimy o kontakt z nami.

W kalendarzu liturgicznym
• w poniedziałek Święto św. Macieja, Apostoła;
• we wtorek wspomnienie św. Małgorzaty z Kortony;
• w środę św. Andrzeja Boboli, patrona Polski;
• w czwartek św. Paschalisa;
• w piątek Święto św. Feliksa z Cantalice, patrona dzieci. Zapraszamy tego dnia rodziców czy dziadków z pociechami; udzielimy im namaszczenia olejem św. Feliksa.
• w sobotę św. Kryspina z Viterbo.
• W przyszłą niedzielę Zesłanie Ducha Świętego. W Lublinie 3 naszych braci przyjmie święcenia kapłańskie. Polecamy ich Waszym modlitwom, tym bardziej, że jeden z nich przyjdzie do Białej.


Brak komentarzy do “Wniebowstąpienie Pańskie”

Pozostaw komentarz