ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
20 Cze 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XII Niedziela Zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa codziennie przez cały miesiąc czerwiec o godz. 18:00.

2. We wtorek, 23 czerwca będziemy wzywać w nowennach wstawiennictwa św. Antoniego i św. o. Pio

3. W środę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Dodatkowa Msza św. o godz. 16:30

4. W piątek 26 czerwca o godz.19:30 zapraszamy na „Czas Łaski”, nabożeństwo z adoracją Najświętszego Sakramentu i modlitwą wstawienniczą.

5. W przyszłą niedzielę w naszym kościele posługę organisty będzie pełnił Piotr Arseniuk- pochodzący z naszego miasta student Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, akompaniator chóru w parafii Chrystusa Miłosiernego, dwukrotny stypendysta Prezydenta Białej Podlaskiej. Po mszach będzie możliwość zakupienia dwupłytowego albumu CD z utworami organowymi polskich kompozytorów, nagranego przez pana Piotra na organach bazyliki archikatedralnej w Łodzi.

6. Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Norwida w Białej Podlaskiej ogłasza nabór do klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021. Rekrutacja będzie prowadzona z wykorzystaniem systemu elektronicznego: www.lubelszczyzna.edu.com.pl, w dniach od 15 czerwca do 10 lipca 2020 r. Więcej informacji na plakacie przy wejściu do kościoła i na stronie internetowej Katolickiego Liceum.

5. Za wszelkie dobro jakie czynicie niech wynagrodzi Wam Pan Jezus swoim błogosławieństwem i św. nasz ojciec Franciszek.


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XII Niedziela Zwykła”

Pozostaw komentarz