ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
13 Lip 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XV Niedziela Zwykła

1.17 czerwca br. Ojciec Święty Franciszek mianował bp. Piotra Sawczuka biskupem drohiczyńskim. Bp Sawczuk, pochodzący z parafii Kornica, wyświęcony na kapłana w katedrze siedleckiej w 1987 r., od 6 lat był biskupem pomocniczym w diecezji siedleckiej. Uroczysty ingres do katedry Trójcy Przenajświętszej w Drohiczynie odbędzie się 20 lipca br. o godz. 11.00. Otaczamy ks. Biskupa serdeczną modlitwą dziękując za wszelkie dobro, które Bóg czyni przez jego osobę i prosimy o Boże błogosławieństwo dla posługi biskupiej w Drohiczyńskiej Diecezji.

2.W środę, 17 lipca imieniny obchodzi o. Bogdan, gwardian tutejszego klasztoru, polecamy go waszym modlitwom i zapraszamy na Mszę św. w jego intencji o godz. 18:30.

3.Serdecznie zapraszamy do włączenia się w pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, z grupą 10 B. Zapisy 30 i 31 lipca po Mszach wieczornych, a 31 lipca w godzinach 17- 20 zdawanie bagaży.

     W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:

  • W poniedziałek św. Bonawenturę, biskupa i doktora Kościoła;
  • we wtorek  NMP z Góry Karmel;
  • w czwartek wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera;
  • w   sobotę bł. Czesława, prezbitera;

Dziękujemy za wszelkie dobro jakim otaczacie ten Kościół i klasztor, niech Bóg wynagrodzi Wam swoim błogosławieństwem. Niech Boża opieka towarzyszy tym, którzy wyjeżdżają  na wypoczynek, a tym którzy pracują niech Pan przymnoży sił.


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XV Niedziela Zwykła”

Pozostaw komentarz