ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
31 Sie 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, XXII Niedziela zwykła

1. W poniedziałek, 3 września dzieci i młodzież rozpoczyna nowy rok szkolny. Prosimy dla nich, ich wychowawców, nauczycieli, katechetów, opiekunów o Boże błogosławieństwo, dary Duch Świętego mądrości, rozumu i cierpliwości. Msza św. w naszym Kościele rozpoczynająca rok szkolny o godz. 7:45.

 

2. Także w poniedziałek 3 września Pan Prezydent Dariusz Stefaniuk, Pan Senator Grzegorz Bierecki i Społeczny Komitet „Rodło” zapraszają na inaugurację roku szkolnego 2018/2019 oraz odsłonięcie tablicy „Pięć Prawd Polaków spod Znaku Rodła”, która odbędzie się na Placu Wolności o godz. 12:00.

3. Pan Prezydent, zachęca wszystkich mieszkańców do udziału w kolejnej edycji akcji „Narodowe Czytanie”. W tym roku władze miasta, przedstawiciele instytucji, seniorów, duchowieństwa i mieszkańców czytać będą powieść Stefana Żeromskiego „Przedwiośnie”. Wydarzenie rozpocznie się 8 września o godz. 14:00 w parku Radziwiłłowskim.

W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym:

  • w czwartek – z racji pierwszego czwartku miesiąca nabożeństwo o godz. 18:00. Po Mszy św. o godz. 9:00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe, szczegóły na tablicy ogłoszeń
  • w piątek, z racji I piątku miesiąca dodatkowa Msza św. o godz. 16.30
    i nabożeństwo o godz. 18:00.
  • w sobotę obchodzimy Święto Narodzenia NMP;
  • w przyszłą niedzielę odpust w parafii Narodzenia N.M.P., na Brzeskiej, suma odpustowa o godz.12. 00

 

4. Niech Bóg będzie uwielbiony za dobro, które czynicie innym ludziom, które staje się także i naszym udziałem. Życzymy dobrego tygodnia.


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, XXII Niedziela zwykła”

Pozostaw komentarz