ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
08 Wrz 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIII Niedziela Zwykła

1. W sobotę, 14 września w święto Podwyższenia Krzyża, we Włocławku, na lotnisku Kruszyn odbędzie się ogólnopolskie spotkanie modlitewne pod hasłem  „ Polska pod Krzyżem”. Organizowany jest dekanalny wyjazd na to spotkanie w Parafii Narodzenia NMP, koszt 80 zł, zapisy i szczegóły wyjazdu w parafii ks. Dziekana. Tych, którzy nie mogą wyjechać zapraszamy do naszego kościoła na nabożeństwo o godz. 18:00, Mszę św. oraz półgodzinną adorację relikwii Krzyża św. Plakat informujący o nabożeństwie w parafii Chrystusa Miłosiernego wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.

2. Spotkanie Grupy Modlitwy św. o. Pio odbędzie się w czwartek 12.IX o godz. 17.00 w sali w domu katechetycznym.

3. W najbliższą niedzielę, 15 września, zapraszamy wszystkich pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej, wędrujących z kapucyńską grupą 10 B na Mszę o godz. 15:30, i spotkanie popielgrzymkowe wspominające wspólną wędrówkę do stóp Jasnogórskiej Pani. Zapraszamy też wszystkich, którzy chcieliby dołączyć w przyszłym roku.

4. Informujemy o możliwości bezpłatnego badania słuchu w dniu 9 września przed przychodnią Vena ul. Narutowicza 35. Szczegóły na plakacie.

W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym:

– w poniedziałek wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy, patronki FZŚ.

– w czwartek Wspomnienie Najświętszego  Imienia Maryi – ustanowione na pamiątkę  zwycięstwa wojsk chrześcijańskich pod Wiedniem, których kapelanem był kapucyn, bł. Marek z Aviano.

– w piątek  św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.

4. Niech Bóg napełni Wasze serca radością za dobro, które czynicie bliźnim. Życzymy dobrego , błogosławionego tygodnia.


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIII Niedziela Zwykła”

Pozostaw komentarz