ozdobnik prawy
ozdobnik lewy
ozdobnik prawy
08 Wrz 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIII Niedziela zwykła

1. W najbliższą sobotę, 15 września, zapraszamy wszystkich pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej, maszerujących z naszą kapucyńską grupą 10 B do Częstochowy, do wspólnej modlitwy na Mszy o godzinie 18.30, a potem na spotkanie wspominające wspólną wędrówkę w klasztorze. Zapraszamy też wszystkich, którzy chcieliby wędrować razem z naszą grupą w przyszłym roku.

2. W następną niedzielę na Mszy o godzinie 10.00 zostanie zainaugurowany nowy rok harcerski bialskiego środowiska ZHR-u. Zapraszamy wszystkich członków, sympatyków i rodziców. Po mszy odbędzie się wspólne ognisko w klasztornym ogrodzie.

3. Także w przyszła niedzielę o 15.30 Msza św. z udziałem Wspólnoty Domowego Kościoła, który obchodzi 35-lecie powstania 1 kręgu przy Kościele św. Antoniego. Z tej okazji Domowy Kościół przygotuję oprawę liturgiczną i oprawę muzyczną. Po Mszy św. odbędzie się przyjęcie przyjęcie posługi animatorskiej, oraz małżeństwa podzielą się świadectwami z rekolekcji letnich.

4. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym:

  • W środę Wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi – to pamiątka zwycięstwa pod Wiedniem, a kapelanem wojsk sprzymierzonych był kapucyn bł. Marek z Aviano;
  • w czwartek św. Jana Chryzostoma, doktora Kościoła;
  • w piątek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  • w sobotę Wspomnienie NMP Bolesnej;

5.  Niech Bóg napełni Wasze serca radością za dobro, które czynicie bliźnim. Życzymy dobrego , błogosławionego tygodnia.


Brak komentarzy do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIII Niedziela zwykła”

Pozostaw komentarz